Logo kosmetického salonu Veronika Macková

Menu

Depilace cukrovou pastou

Nabízím profesionální odstranění chloupků pomocí speciální cukrové pasty ve městě Brno pro ženy i pro muže. Depilace pomocí cukrové pasty je maximálně šetrná a je proto vhodná i pro depilaci citlivých míst jako jsou intimní partie - brazilská depilace.

Depilace noh cukrovou pastou

Ceník dámské depilace cukrovou pastou

KOMPLETNÍ INTIMNÍ PARTIE (BRAZILSKÁ DEPILACE)650,-
TŘÍSLA250,-
MEZI HÝŽDĚMI300,-
HÝŽDĚ250,-
PODPAŽÍ250,-
BRADAVKY150,-
BŘICHO CELÉ330,-
SPODNÍ BŘICHO150,-
CELÉ RUCE400,-
PŘEDLOKTÍ230,-
RAMENA150,-
ZÁDA CELÁ500,-
ZÁDA SPODNÍ230,-
HORNÍ RET150,-
LÍCE150,-
BRADA150,-
KRK150,-
LÝTKA VČETNĚ KOLEN420,-
STEHNA420,-
NOHY S NÁRTY A PRSTY700,-

Jaké řeší problémy?

(více o hypertrichóze a hirsutismu v mém  blogovém článku ZDE)

Depilace cukrovou pastou
cukrová pasta

Výhody depilace cukrovou pastou

Postup depilace:

Při depilaci cukrovou pastou se na odpovídající části těla nanáší cukrová pasta z cukru, vody a citronové šťávy proti směru růstu chloupků. Poté se strhává ve směru růstu chloupků.

Depilační cukrovou pastou odstraňuji chloupky na jakékoli části těla a ve svém salonu v Brně nabízím kompletní řadu depilačních služeb jako je: Brazilská depilace (depilace intimních partií), depilace nohou, depilace zad, depilace třísel, depilace obličeje , …

Porovnání metod odstranění chloupků

Porovnání metod odstráňování chloupků.

Ve svém salonu nabízím i PÁNSKOU depilaci cukrovou pastou. 

depilace muz

Před depilací doporučuji:

Často kladené otázky a odpovědi na ně:

Jak funguje depilace cukrovou pastou?

Cukrová pasta je směs cukru, vody a citronové šťávy, která se aplikuje na pokožku proti směru růstu chloupků a pak se rychle odstraní ve směru růstu, což umožňuje odstranění chloupků od kořene.

Jak se liší depilace cukrovou pastou od jiných metod odstraňování chloupků?

Cukrová pasta je šetrnější k pokožce než vosk, protože se při aplikaci nepřilepí k živým kožním buňkám. Je také účinná i na krátkých chloupcích (5-7 mm) a méně bolestivá než jiné metody depilace.

Jak dlouho trvá, než chloupky začnou růst po depilaci cukrovou pastou?

Rychlost růstu chloupků se liší u každého člověka, ale obvykle to trvá asi 2-4 týdny, než se znovu objeví nové chloupky.

Jaká část těla je nejvhodnější pro depilaci cukrovou pastou?

Cukrová pasta je vhodná pro téměř všechny části těla, včetně nohou, paží, podpaží, obličeje a bikinové oblasti. Je však důležité zajistit, aby byla pokožka čistá před aplikací.

Jak dlouho trvá aplikace cukrové pasty na jednu část těla?

Doba aplikace cukrové pasty závisí na velikosti a obtížnosti ošetřované oblasti. Pro menší oblasti, jako jsou obličejové chloupky, to může trvat jen několik minut, zatímco pro větší oblasti, jako jsou nohy, to může trvat asi 30-40minut, intimni partie 15 min

Jak dlouho před depilací bych měl nechat chloupky růst?

Ideálně by měly být chloupky dlouhé alespoň 0,5 cm,tzn cca 13 dnů aby bylo možné cukrovou pastu účinně aplikovat a odstranit chloupky od kořene. Doporučuje se nechat chloupky růst alespoň 1-2 týdny před depilací.

Jak často bych měl provádět depilaci cukrovou pastou?

Interval mezi depilacemi cukrovou pastou se liší u každého jednotlivce, ale obvykle se doporučuje provádět depilaci každých 4-6 týdnů, jakmile chloupky začnou znovu růst. Tento interval může být ovlivněn rychlostí růstu chloupků a preferencemi každého klienta

Ceník dámské depilace cukrovou pastou

KOMPLETNÍ INTIMNÍ PARTIE (BRAZILSKÁ DEPILACE)650,-
TŘÍSLA250,-
MEZI HÝŽDĚMI300,-
HÝŽDĚ250,-
PODPAŽÍ250,-
BRADAVKY150,-
BŘICHO CELÉ330,-
SPODNÍ BŘICHO150,-
CELÉ RUCE400,-
PŘEDLOKTÍ230,-
RAMENA150,-
ZÁDA CELÁ500,-
ZÁDA SPODNÍ230,-
HORNÍ RET150,-
LÍCE150,-
BRADA150,-
KRK150,-
LÝTKA VČETNĚ KOLEN420,-
STEHNA420,-
NOHY S NÁRTY A PRSTY700,-

Výsledky mé práce

Recenze klientů

Martina S
Martina S
2024-03-21
Ku pani Veronike chodím na depiláciu pravidelne vyše dvoch rokov a som veľmi spokojná s jej profesionalitou a precíznosťou. Ešte som sa nestretla s nikým, kto by dával taký dôraz na detail 👏🏻 Navyše je veľmi milá!
Eva Havlíková
Eva Havlíková
2024-02-11
Paní Veroniku moc doporučuji. Chodím k ní už několik měsíců na depilaci a pokaždé jsem (příjemně) šokovaná z jejího nasazení, očividně dlouholetých zkušeností a vždy i s výsledkem! Jsem člověk, který si hodně vybírá a v tomto případě to byla trefa do černého! 🙂 Vždy naprosto uklizené, příjemné a přátelské prostředí, blesková rychlost a přesnost její práce. Nemám sebemenší důvod měnit, je to naprostý profík, který přesně ví, co dělá! 🙂 Děkuji, děkuji, děkuji, už se moc těším na další návštěvu! <3
Terézia Bednárová
Terézia Bednárová
2024-01-29
Prichádzala som s obavami, odchádzala s úsmevom. Milý a pečlivý prístup.
Aneta Pa
Aneta Pa
2024-01-16
Skvělá péče! Doporučuji.
P V
P V
2024-01-15
Great service, officiant, comfortable
Marina Renovia
Marina Renovia
2024-01-10
Ak váhate, kde ísť na cukrovú depi akejkoľvek časti tela v Brne, tak určite k p. Veronike. Samotná procedúra viacerých častí tela bola skutočne rýchla a profesionálne odvedená- dovolím si tvrdiť, že bolesť minimálna ( oproti vosku atď neporovnateľne). P. Veronika je veľmi milá a v salóne sa budete cítit uvoľnene. Doporučujem! 😊
Pavla Vymazalová
Pavla Vymazalová
2023-12-06
Za mě nejlepší šetrná depilace v Brně a to jsem pár salonů už obešla. Paní Veronika má individuální přístup, je milá a dokáže depilaci téměř bez bolesti, což v jiných salónech není úplně pravdou. JEN DOPORUČUJI!
Alzbeta Vranova
Alzbeta Vranova
2023-11-08
Paní Veronika je velmi milá a pečlivá. Depilace byla rychlá a bezbolestná. Určitě přijdu zase a doporučuji všemi deseti!
Klára Bezděková
Klára Bezděková
2023-10-21
K Veronice chodím na epilaci celého těla už několik let a jsem vždy maximálně spokojená. Veronika je rychlá, pečlivá, ví přesně, co dělá, a navíc i moc milá. V salonu je vždy dokonale čisto. Neměnila bych!

Máte zájem o depilaci v Brně? Rezervujte si Váš termín ještě dnes.