Logo kosmetického salonu Veronika Macková

Menu

Kosmetické ošetření

Objevte profesionální kosmetiku ve městě Brno a vyberte si z řady kosmetických ošetření. Bez ohledu na to, jestli máte suchou, mastnou nebo citlivou pleť, pomohu Vám vybrat péči, která bude přesně odpovídat potřebám Vaší pleti.

Logo společnosti phyris

Pracuji  s profesionální německou kosmetikou Phyris, která se během  své existence zařadila mezi elitu světové kosmetiky. 

Detail ženy při kosmetickém ošetření pleti

Základní kosmetické ošetření

Kompletní ošetření s krkem i dekoltem

Detail ženy při kosmetickém ošetření pleti nanášení pleťové masky
Detail ženy při kosmetickém ošetření pleti nanášení krému

Elements of nature

Ošetření pro zralou pleť

Záběr na starší ženu při ošetření zralé pleti
Záběr na obličej s problematickou pletí

Ošetření problematické pleti

Ošetření mužské pleti

Mužský obličej s pleťovou maskou v kosmetickém salonu

Recenze klientů

Martina S
Martina S
2024-03-21
Ku pani Veronike chodím na depiláciu pravidelne vyše dvoch rokov a som veľmi spokojná s jej profesionalitou a precíznosťou. Ešte som sa nestretla s nikým, kto by dával taký dôraz na detail 👏🏻 Navyše je veľmi milá!
Eva Havlíková
Eva Havlíková
2024-02-11
Paní Veroniku moc doporučuji. Chodím k ní už několik měsíců na depilaci a pokaždé jsem (příjemně) šokovaná z jejího nasazení, očividně dlouholetých zkušeností a vždy i s výsledkem! Jsem člověk, který si hodně vybírá a v tomto případě to byla trefa do černého! 🙂 Vždy naprosto uklizené, příjemné a přátelské prostředí, blesková rychlost a přesnost její práce. Nemám sebemenší důvod měnit, je to naprostý profík, který přesně ví, co dělá! 🙂 Děkuji, děkuji, děkuji, už se moc těším na další návštěvu! <3
Terézia Bednárová
Terézia Bednárová
2024-01-29
Prichádzala som s obavami, odchádzala s úsmevom. Milý a pečlivý prístup.
Aneta Pa
Aneta Pa
2024-01-16
Skvělá péče! Doporučuji.
P V
P V
2024-01-15
Great service, officiant, comfortable
Marina Renovia
Marina Renovia
2024-01-10
Ak váhate, kde ísť na cukrovú depi akejkoľvek časti tela v Brne, tak určite k p. Veronike. Samotná procedúra viacerých častí tela bola skutočne rýchla a profesionálne odvedená- dovolím si tvrdiť, že bolesť minimálna ( oproti vosku atď neporovnateľne). P. Veronika je veľmi milá a v salóne sa budete cítit uvoľnene. Doporučujem! 😊
Pavla Vymazalová
Pavla Vymazalová
2023-12-06
Za mě nejlepší šetrná depilace v Brně a to jsem pár salonů už obešla. Paní Veronika má individuální přístup, je milá a dokáže depilaci téměř bez bolesti, což v jiných salónech není úplně pravdou. JEN DOPORUČUJI!
Alzbeta Vranova
Alzbeta Vranova
2023-11-08
Paní Veronika je velmi milá a pečlivá. Depilace byla rychlá a bezbolestná. Určitě přijdu zase a doporučuji všemi deseti!
Klára Bezděková
Klára Bezděková
2023-10-21
K Veronice chodím na epilaci celého těla už několik let a jsem vždy maximálně spokojená. Veronika je rychlá, pečlivá, ví přesně, co dělá, a navíc i moc milá. V salonu je vždy dokonale čisto. Neměnila bych!

Máte zájem o kosmetiku v Brně? Rezervujte si Váš termín ještě dnes.