Logo kosmetického salonu Veronika Macková

Menu

Laminace obočí

Upravené a správně tvarované obočí je jedním z nejvýraznějších prvků celého obličeje. Laminace obočí je v současnosti jednou z nejžhavějších úprav obočí, která zkrotí neposedné chloupky a zafixuje je do požadovaného tvaru, ve kterém vydrží 3–6 týdnů.

Cena

Laminace obočí + barvení obočí (40 min)800,- Kč
Ošetření zahrnuje: úpravu a natočení obočí, barvení a laminaci obočí, dlouhodobé posílení obočí, aplikaci vitaminů, regenerace proteinů a aminokyselin.
Detailní záběr na oko a obočí při laminaci obočí

Co je laminace obočí?

Laminace obočí je technika, která nám umožňuje přetvořit a předefinovat vaše obočí, čímž získá plnější a strukturovanější vzhled. Toto neinvazivní ošetření zahrnuje aplikaci speciálně formulovaných roztoků k uvolnění chloupků obočí, což nám umožňuje s manipulovat s a nastavit je do požadovaného tvaru. Výsledkem je dokonale upravené, symetrické a dlouhotrvající obočí.  Ošetření je  ideální pro tenké nebo příliš vytrhané obočí, zahrnuje dvou krokový proces liftingu a tuhnutí.

Výhody laminace obočí

Detailní záběr na oko a obočí při laminaci obočí

Při laminaci obočí v mém salónu můžete očekávat:

Po laminaci obočí nesmí být obočí namočené vodou po dobu 24h

Postup laminace obočí

  1. Olíčení 
  2. Laminace – Lifting
  3. Laminace – Fixace
  4. Vyčištění obočí
  5. Barvení obočí
  6. Hydratace obočí – „Keratyn Gold“
  7. Finální úprava obočí
Porovnání obočí před laminací obočí a po laminaci obočí

Cena

Laminace obočí + barvení obočí (40 min)800,- Kč
Ošetření zahrnuje: úpravu a natočení obočí, barvení a laminaci obočí, dlouhodobé posílení obočí, aplikaci vitaminů, regenerace proteinů a aminokyselin.

Výsledky mé práce

Recenze klientů

Martina S
Martina S
2024-03-21
Ku pani Veronike chodím na depiláciu pravidelne vyše dvoch rokov a som veľmi spokojná s jej profesionalitou a precíznosťou. Ešte som sa nestretla s nikým, kto by dával taký dôraz na detail 👏🏻 Navyše je veľmi milá!
Eva Havlíková
Eva Havlíková
2024-02-11
Paní Veroniku moc doporučuji. Chodím k ní už několik měsíců na depilaci a pokaždé jsem (příjemně) šokovaná z jejího nasazení, očividně dlouholetých zkušeností a vždy i s výsledkem! Jsem člověk, který si hodně vybírá a v tomto případě to byla trefa do černého! 🙂 Vždy naprosto uklizené, příjemné a přátelské prostředí, blesková rychlost a přesnost její práce. Nemám sebemenší důvod měnit, je to naprostý profík, který přesně ví, co dělá! 🙂 Děkuji, děkuji, děkuji, už se moc těším na další návštěvu! <3
Terézia Bednárová
Terézia Bednárová
2024-01-29
Prichádzala som s obavami, odchádzala s úsmevom. Milý a pečlivý prístup.
Aneta Pa
Aneta Pa
2024-01-16
Skvělá péče! Doporučuji.
P V
P V
2024-01-15
Great service, officiant, comfortable
Marina Renovia
Marina Renovia
2024-01-10
Ak váhate, kde ísť na cukrovú depi akejkoľvek časti tela v Brne, tak určite k p. Veronike. Samotná procedúra viacerých častí tela bola skutočne rýchla a profesionálne odvedená- dovolím si tvrdiť, že bolesť minimálna ( oproti vosku atď neporovnateľne). P. Veronika je veľmi milá a v salóne sa budete cítit uvoľnene. Doporučujem! 😊
Pavla Vymazalová
Pavla Vymazalová
2023-12-06
Za mě nejlepší šetrná depilace v Brně a to jsem pár salonů už obešla. Paní Veronika má individuální přístup, je milá a dokáže depilaci téměř bez bolesti, což v jiných salónech není úplně pravdou. JEN DOPORUČUJI!
Alzbeta Vranova
Alzbeta Vranova
2023-11-08
Paní Veronika je velmi milá a pečlivá. Depilace byla rychlá a bezbolestná. Určitě přijdu zase a doporučuji všemi deseti!
Klára Bezděková
Klára Bezděková
2023-10-21
K Veronice chodím na epilaci celého těla už několik let a jsem vždy maximálně spokojená. Veronika je rychlá, pečlivá, ví přesně, co dělá, a navíc i moc milá. V salonu je vždy dokonale čisto. Neměnila bych!

Máte zájem o laminaci obočí? Rezervujte si Váš termín ještě dnes.